Opinie klientów onaszym sklepie?Polecam klucz w 1 min + :Dzobacz więcej
Battlefield 1 przenosi graczy w czasy I wojny światowej, podczas której nowe technologie i skala konfliktu na zawsze odmieniły sposób prowadzenia działań bojowych. Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu, kontroluj ogromne pojazdy i wykonuj manewry, które odwrócą bieg wydarzeń na polu walki. Wojna ogarnęła cały świat – wyjdź z okopów i sam się przekonaj.
Battlefield 1ORIGIN-KEYBattlefield 1 przenosi graczy w czasy I wojny światowej, podczas której nowe technologie i skala konfliktu na zawsze odmieniły sposób ...więcej
239PLNKUP!
Gra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite, aby umożliwić graczom rozgrywanie meczów wyglądających tak samo jak w telewizji i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych przez postacie o wyrazistych charakterach, okazujące prawdziwe emocje.
FIFA 17ORIGIN-KEYGra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite, aby umożliwić graczom rozgrywanie meczów wyglądających tak samo jak w telewizji i zabrać ich ...więcej
205PLNKUP!
Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy takich gier jak Fallout 3 czy The Elder Scrolls V: Skyrim, zapraszają do świata Fallout 4 – najambitniejszej z ich dotychczasowych produkcji wkraczającej w nową generację rozgrywek w otwartym świecie. 

Jako jedyna osoba, która ocalała z Krypty 111, stawiasz swoje pierwsze kroki na pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni. W każdej sekundzie walczysz o przetrwanie i przyszłość, która zależy tylko od ciebie. Tylko ty możesz odbudować to pustkowie i zadecydować o jego losie. Witaj w domu. 

KLUCZOWE ASPEKTY ROZGRYWKI: 
Wolność i niezależność! 
Rób, co tylko zechcesz, w olbrzymim, otwartym świecie wypełnionym setkami miejsc, postaci i zadań. Dołącz do jednej z kilku walczących o wpływy frakcji lub zabaw się w samotnego strzelca – wybór należy wyłącznie do ciebie. 

Ależ z Ciebie S.P.E.C.J.A.Ł.! 
Stań się, kim tylko zechcesz, dzięki systemowi kreacji postaci S.P.E.C.J.A.Ł.! Setki profitów pozwolą ci stworzyć każdego – od zakutego w pancerz wspomagany wojaka po wygadanego spryciarza – i poprowadzić rozgrywkę w wybrany przez siebie sposób. 

Piksele klasy luks! 
Technologia grafiki oraz oświetlenia nowej generacji ożywią świat Fallouta w stopniu dotąd niespotykanym. Wszystko, od spopielonych lasów Wspólnoty po ruiny Bostonu, wprost kipieć będzie od dynamiki i szczegółów. 

V.A.T.S. im w oko! 
Ekscytująca pierwszo- lub trzecioosobowa walka będzie mogła zostać spowolniona dzięki nowemu, dynamicznemu systemowi wspomagania celowania Vault-Tec, czyli V.A.T.S., który pozwoli na planowanie ataków i podziwianie rzezi w iście kinowym stylu. 

Zbieraj i buduj! 
Zbieraj, ulepszaj i twórz tysiące przedmiotów za pomocą najbardziej rozbudowanego systemu rzemiosła w historii gier. Broń, pancerze, chemikalia oraz żywność to tylko wierzchołek góry lodowej – możesz nawet budować i zarządzać całymi osadami!
Fallout 4STEAM-KEYBethesda Game Studios, nagradzani twórcy takich gier jak Fallout 3 czy The Elder Scrolls V: Skyrim, zapraszają do świata Fallout ...więcej
159PLNKUP!
Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś oraz przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

GRĘ NALEŻY AKTYWOWAĆ NA PLATFORMIE ROCKSTAR SOCIAL CLUB!
Grand Theft Auto 5Inne - kodyGdy młody opryszek, emerytowany rabuś oraz przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i ...więcej
182PLNKUP!
Poznaj grę akcji, która ustanawia zupełnie nowe standardy, pełną momentów, na jakie natknąć się można tylko w Battlefield. Wraz ze zniszczalnym otoczeniem, widowiskową walką z udziałem pojazdów i chaosem wojny totalnej, Battlefield 4 daje ci wolną rękę, pozwalając grać na swój sposób i dostarczając przy tym niezrównanych emocji.
Battlefield 4ORIGIN-KEYPoznaj grę akcji, która ustanawia zupełnie nowe standardy, pełną momentów, na jakie natknąć się można tylko w Battlefield. Wraz ze ...więcej
39PLNKUP!
Zdrapka aktywuje, bądź przedłuża abonament na Twoim koncie XBbox Live usługę Gold na 3 miesiące.
Xbox Live Gold (1 miesiąc)Inne - kodyZdrapka aktywuje, bądź przedłuża abonament na Twoim koncie XBbox Live usługę Gold na 3 miesiące.więcej
35PLNKUP!
Counter-Strike: Global Offensive to kolejna, po Counter-Strike: Source, próba odświeżenia tej popularnej strzelanki, która zaczynała jako modyfikacja Half-Life. Warto dodać, że jest to pierwsza odsłona serii, która pojawiła się również w wersji konsolowej. Nie zmienia się natomiast filozofia rozgrywki - nadal do czynienia mamy z drużynową grą akcji.
Counter-Strike: Global OffensiveSTEAM-KEYCounter-Strike: Global Offensive to kolejna, po Counter-Strike: Source, próba odświeżenia tej popularnej strzelanki, która zaczynała jako modyfikacja Half-Life. Warto dodać, ...więcej
49PLNKUP!
Diablo III: Reaper of Souls to tytuł pierwszego rozszerzenia do trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii hack-and-slash w historii, którego autorem jest studio Blizzard Entertainment. Dodatek wprowadza do gry piąty akt, kontynuujący historię z podstawki.
Diablo 3 Reaper Of SoulsORIGIN-KEYDiablo III: Reaper of Souls to tytuł pierwszego rozszerzenia do trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii hack-and-slash w historii, którego ...więcej
79PLNKUP!