Opinie klientów onaszym sklepie?Jedyny sklep z płatnością sms klucz od razu przyszedł na e-mail polecamzobacz więcej
Wirtualny portfel

Co to jest wirtualny portfel?
Wirtualny portfel jest rodzajem konta internetowego, który można zasilić na dwa sposoby – płatność online (DotPay), bądź doładowanie przez SMS. Dzięki tej funkcji w łatwy i szybki sposób możesz doładować swój portfel kredytami za które kupisz wybrany produkt w naszym sklepie. Wirtualny portfel jest jedną z najbardziej bezpiecznych sposobów dokonywania płatności. Portfel ten eliminuje z obrotu gotówkę – wszystkie operacje odbywają się wirtualnie.

Jak doładować wirtualny portfel?
Aby doładować wirtualny portfel należy najpierw się zarejestrować. Następnie wybrać dwie możliwe opcje zasilenia wirtualnego portfela – płatność online (DotPay), bądź doładowanie przez SMS. Saldo danego konta jest prezentowane w postaci kredytów, gdzie 1 kredyt odpowiada równowartości 1 złotego . Zatem doładowując portfel za pomocą systemu DotPay należy zwrócić uwagę – 1złoty = 1 kredyt. Inaczej jest, gdy nasz portfel chcemy doładować za pomocą doładowania przez SMS.

Doładowałem portfel – co dalej?
Po prawidłowym doładowaniu portfela wystarczy wybrać interesującą Cię grę i postępować zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi zakupu danego produktu.

Bezpieczeństwo
Wirtualny portfel został stworzony z myślą o bezpieczeństwie w zakresie płatności w naszym sklepie. Jest to pierwsza i najważniejsza zaleta tego systemu. Dokonywane płatności przez Internet wiążą się z ryzykiem ujawnienia konta bankowego, bądź numeru karty kredytowej. Wirtualny portfel gwarantuje bezpieczeństwo, bo żadne dane nie są ujawniane, a sam portfel można zasilić wirtualnie w prosty i bezpieczny sposób.